Pro Vaši relaxaci jsme otevřeli privátní wellness s kapacitou do 6-ti míst.
 
Na co se můžete těšit?
 
  • finskou saunu s aromaterapií
  • vířivku s chromoterapií
  • zážitkové sprchy s ochlazovacím vědrem
  • odpočívárnu s relaxační hudbou
Součástí wellness je i nabídka masáží, při kterých si můžete dopřát příjemné relaxační zážitky pro celé tělo. Výběr jednotlivých masáží je opravdu pestrý. Tým našich masérů se na Vás těší.
 

 

HARRACHOV V ZIMĚ I V LÉTĚ !

Minimalizovat

Harrachov je hlavně střediskem zimních sportů a rekreace.

Na úbočí Čertovy hory bylo vybudováno několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti, několik skokanských můstků včetně mamutího můstku pro lety na lyžích a běžecké závodní tratě. Lyžařské sjezdovky v Harrachově jsou vybaveny systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce. Pro příznivce běhu na lyžích je udržováno několik běžeckých tratí, které mají označení pro turistické využití a také velká běžecká magistrála. Harrachov umožňuje také na všechny sjezdovky přístup snowboardistům, kteří mohou zároveň využívat všechny lanové dráhy a vleky. Přímo v Harrachově působí několik lyžařských škol a pro návštěvníky Harrachova, kteří přijedou bez lyží, je k dispozici několik půjčoven lyžařského vybavení a ve kterých mají lyžaři též možnost provedení kompletních servisních prací. V Harrachově se rovněž pořádají významné soutěže v zimních sportech. Mezi hlavní patří několik každoročních významných soutěží ve skocích na lyžích včetně těch, které jsou součástí světového poháru nebo dokonce mistrovství světa.

Turisté, kteří navštíví Harrachov v letním období, mají mnoho možností k aktivnímu využití volného času.
Návštěvníkům Harrachova je k dispozici v půjčovnách cca 200 ks jízdních kol (horských, trekingových i silničních), 11 tenisových kurtů, 4 tenisové školy, 2 minigolfová hřiště, 1 rampa pro bungee jumping, letní přírodní koupaliště, Lanové centrum Harrachov a od roku 1999 také Golf club Harrachov s vlastním hřištěm na Mýtinách. Kromě těchto sportů mohou návštěvníci Harrachova provozovat samozřejmě také pěší turistiku, nordic walking nebo v poslední době též velmi populární sjíždění řeky Jizery od Mýta na raftech. Od jara do podzimu je pro všechny zájemce v provozu dvousedačková lanová dráha Harrachov – Čertova hora, a to v obou směrech. Jízdní kola jsou přepravována zdarma. Vrch Čertovy hory je velmi dobrým výchozím bodem pro pěší turistiku i cykloturistiku na hřebeny Krkonoš.

Fotogalerie

Minimalizovat